Храм Собору Святого Архістратига Михаїла і усіх небесних сил

Українська Православна церква Київського патріархату

Городоцького благочиння Львівсько-Сокальської єпархії

м. Комарно, Городоцький район, Львівська область, вул. Щирецька, 36


Настоятель храму: митрофорний протоієрей Роман Шак

Храмове свято у м. Комарно

21 листопада 2013 року

21 листопада 2013р. церква св. Арх. Михаїла відсвяткувала престольний празник разом із собором священиків, парафіянами та гостями. У цей прекрасний, теплий, сонячний, осінній день окрім святкування храмового свята, ще було декілька приємних подій. Після Божественної літургії, під час водосвятного молебня були освячені нове требне Євангеліє та нова кропильниця. Від так відбувся хресний хід кругом церкви і до пам’ятника поляглим героям, який також освятили після оновлення на честь святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України.

Переглянути фото »

Перебування Ікони Пресвятої Богородиці "Всецариця"

28 - 30 вересня 2013 року

З 28 по 30 вересня в Храмі Собору Святого Архистратига Михаїла перебувала Ікони Пресвятої Богородиці "Всецариця" (з Афону).

Переглянути фото »

Городоцьке благочиння УПЦ КП провело святкування 1025-ліття Хрещення Руси – України у м. Городку

24 вересня 2013 року

24 вересня 2013 р. Б. відбулася конференція з нагоди святкування 1025-ліття Хрещення Руси – України. Тема конференції «1025-ліття Хрещення Київської Русі-України та його історичні впливи на сьогодення». Розкрити тему конференції допомогли доповідачі кандидат богословських наук, викладач ЛПБА – прот. Петро Політило з доповіддю «Встановлення християнської держави». Секретар і обласний благочинний Львівсько – Сокальської єпархії - Митрофорний протоієрей Володимир Бачинський з доповіддю «Церковні зв’язки Київської Русі із Святою Горою Афон». Викладач ЛПБА - Діакон Артемій Бабленюк з доповіддю «Богословська література Київської Русі». Керуючий Львівсько – Сокальською єпархією УПЦ КП, доктор церковно-історичних наук – Митрополит Димитрій, який у своєму слові висвітлив історичні впливи Хрещення Руси-України на наше теперішнє життя.

Переглянути фото »

Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці. Проща до села Заглина

13 вересня 2013 року

Паломники Городоцького благочиння взяли участь у святкуванні свята Покладення Чесного Поясу Пресвятої Богородиці на місці цілющого джерела у просілку Заглина, яке очолив Предстоятель УПЦ КП Патріарх Філарет.

Переглянути фото »

Освячення нових приміщень єпархіального відділення Львівсько-Сокальської Єпархії УПЦ КП Патріархом Київським і всієї України Філаретом

Переглянути фото »

Свято Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня 2013 року

28 серпня християни східної традиції вшановують свято Успіння Пресвятої Богородиці. Серед всіх інших свят у Церковному році, свято Успіння Богородиці займає особливе місце. З уваги на духовну глибину і важливість свята, до нього ми готуємось двотижневим постом. Так само, як унікальним було все земне життя Діви Марії, не менш дивним стали й обставини Її відходу до Вічності. За три дні до кончини до Неї з’явився Архангел Гавриїл і повідомив про те, що вже наблизився час Її блаженного кінця. У Церква є свідченнями того, що в сам день переставлення Богородиці за Божою волею усі апостоли Христові, окрім апостола Фоми, були дивним чином перенесені до Єрусалиму. Це було потрібно для більшого утвердження їх у вірі та ревності, а також для того, щоб їм на власні очі побачити дивний перехід, та провести у Вічність Ту, що стала «Чесніша від Херувимів і славніша без порівняння з Серафимами».

Детальніше » Переглянути фото »

Свято Преображення Господнього

19 серпня 2013 року

19 серпня Православна Церква святкує свято Преображення Господнє – одне з дванадцяти найбільших свят літургійного року Православної Церкви, наступне після П’ятидесятниці. Це свято встановлене на духовний спомин події, котра була описана одразу в трьох євангелистів, оскільки подія Преображення є однією з найважливіших, якщо не самою важливою подією земного життя Спасителя та Апостолів, і містить у собі чимало богословських істин (Мф.17:1-8, Мк. 9: 2-8, Лк. 9:28-36).

Детальніше » Переглянути фото »

Городоцьке благочиння також взяло участь у святкуванні 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України

28 липня 2013 року

Цього року особливо урочисто Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначила церковне і державне свято – 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України. Кульмінацією святкування стала багатотисячна Хресна хода центральними вулицями столиці – від Володимирського собору до пам’ятника Хрестителю Руси святому Володимиру Великому, де було звершено молебень.

Городоцьке благочиння у кількості 70-ти паломників відвідали столицю України, м. Київ, і були співучасниками цьогорічного святкування Хрещення Руси-України, яке 27-28 липня 2013 р. очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні понад 40-ка архієреїв та представників духовенства з усіх єпархій Київського Патріархату.

Особливе духовне піднесення і духовна радість відчувалася підчас Божественної літургії та Хресного ходу. Всі учасники поїздки були під великим враженням , бо такої великої кількості духовенства і мирян ще не бачили.

Переглянути фото »